Uzupełnianie wody w instalacji C. O.

RSM zawiadamia, że od poniedziałku (10.09.2018 r.) rozpoczyna uzupełnianie wody w instalacji C. O.

Czytaj więcej...

Zmiana składu Zarządu RSM

Rada Nadzorcza RSM odwołała, z dniem 31.07.2018 r., członka Zarządu Pana Andrzeja Kałużnego, co związane jest ze stopniowym odmładzaniem składu Zarządu.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku Skrzetuskiego 8

Prace termomodernizacyjne w okresie od lipca do sierpnia 2018 r. wykonała firma Zakład Budowlany Elios II - Jarosław Busz z Kuczyny.

Czytaj więcej...

Wymiana docieplenia

Prace wykonała firma Nowak Marek Usługi Ogólnobudowlane z Rawicza.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku przy ul. Zagłoby 2

Prace termomodernizacyjne w okresie od lipca do sierpnia 2018 r. wykonała firma AD-REM - Loretta Nawrocka z Osieka k/Pakosławia.

Czytaj więcej...

Nowe ekrany balkonowe

Montaż ekranów na budynkach mieszkalnych Sucharskiego 2, 4, 6, Sarnowska 1 oraz Dąbrowskiego 29BC wykonało Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe "AŻ" Adam Żyto z Jutrosina.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku przy ul. Zagłoby 1

Prace termomodernizacyjne w okresie od czerwca do lipca 2018 r. wykonała firma AD-REM - Loretta Nawrocka z Osieka k/Pakosławia.

Czytaj więcej...

Informator nr 3/18

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 3/18, a w nim m. in. informacje z Walnego Zgromadzenia, które odbyło się w maju 2018 r.

Docieplenie budynku przy ul. Władysława IV 1-1A

Prace termomodernizacyjne od maja do czerwca 2018 r. wykonała firma Zakład Budowlany Elios II - Jarosław Busz z Kuczyny.

Czytaj więcej...

Administrowanie danymi osobowymi

Szanowni Państwo korzystający z usług Rawickiej S.M.
Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą 63-900 Rawicz, ul. H. Sucharskiego 15, tel. 65 546 22 41, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...