Administrowanie danymi osobowymi

Szanowni Państwo korzystający z usług Rawickiej S.M.
Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą 63-900 Rawicz, ul. H. Sucharskiego 15, tel. 65 546 22 41, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

W dniu 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04. 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie o ochronie danych) zwane dalej RODO.

W związku z przetwarzaniem Państwa danych informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą 63-900 Rawicz, ul. H. Sucharskiego 15, zwana dalej RSM.

2. Przetwarzanie danych osobowych członków i nieczłonków RSM, a także członków wspólnot mieszkaniowych obsługiwanych przez Rawicką Spółdzielnię Mieszkaniową odbywać się będzie dla realizacji celów określonych w:

    - ustawie z dnia 15.12.2000 r. o spółdzielniach mieszkaniowych,

    - ustawie z dnia 16.09.1982 r. prawo spółdzielcze,

    - ustawie z dnia 24.06.1994 r. o własności lokali,

    - statucie RSM,

    tj. dla  zapewnienia prawidłowej eksploatacji i właściwego stanu technicznego nieruchomości w ramach prowadzonej działalności zarządzania nieruchomościami.

3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez RSM na podstawie w/w przepisów prawa, przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania, dla jakiego zostały zebrane, lecz nie krócej niż okres wskazany w przepisach o archiwizacji.

4. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, do ich sprostowania, ograniczania, uzupełniania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

5. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do GIODO, w razie uznania, że przetwarzanie tych danych osobowych, narusza przepisy rozporządzenia RODO.

6. RSM informuje, że  Państwa dane osobowe będą przekazywane innym podmiotom tylko wtedy, gdy będzie to konieczne dla wykonywania naszych usług. Odbiorcami tych danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione z mocy przepisów prawa lub związane z RSM umowami o powierzeniu przetwarzania danych osobowych.

7. Państwa dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

8. Przysługuje Państwu kontakt z Inspektorem Ochrony Danych RSM, możliwy listownie na adres Inspektor Ochrony Danych RSM 63-900 Rawicz ul. H. Sucharskiego 15 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.