Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
A A A

Przyjmowanie zgłoszeń o awariach - zakładka

 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych skierowana

do osób fizycznych

 

Zgłoszenia o awariach przyjmowane są od 7.30-15.30 godziny pod numerem telefonu: 
65 546 22 41.

Osoby zgłaszające awarię proszone są o podanie:

  • imienia i nazwiska ( za zgodą osoby zgłaszającej )*
  • telefonu kontaktowego ( za zgodą osoby zgłaszającej )*
  • możliwie najdokładniejszej lokalizacji awarii, umożliwiającej szybkie odnalezienie i zabezpieczenie miejsca* ( nazwa ulicy, numer posesji, charakterystyczny obiekt w pobliżu miejsca awarii)
  • opisu zgłaszanego zdarzenia* 
  • Dokonywane zgłoszenia o awariach rejestrowane są w komputerowej bazie danych.

*informacje niezbędne

 

Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rawiczu (RSM) ul. Sucharskiego 15, 63-900 Rawicz  informuje, iż jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych.

Powołany przez RSM inspektor ochrony danych – p. Dawid Górski jest dostępny pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem 665 505 439. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest udzielona zgoda – zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) RODO w celu zapewnienia usunięcia nieprawidłowości oraz świadczenia usług w sposób ciągły i niezawodny.

Celem podjęcia czynności naprawczych lub usunięcia nieprawidłowości, pozyskane w trakcie zgłoszenia awarii informacje będą przekazane do właściwego działu, którego  pracownik może skontaktować się ze zgłaszającym awarię.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat od daty usunięcia zgłoszonej awarii.

Każda osoba ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie jej danych w dowolnym momencie.

Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych oraz ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale pozyskanie części informacji – numer telefonu, imię i nazwisko, adres –  jest konieczne dla skutecznego działania pracowników RSM Rawicz.

Kontakt z nami

Jeśli masz pytania lub uwagi jesteśmy do twojej dyspozycji!

KONTAKT