Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
A A A

rsmogłoszenia1 Korzyści z ciepła z sieci RSM

Oferowane przez Kotłownię RSM Rawicz ciepło z sieci to nowoczesny sposób ogrzewania, który pozwala w bezpieczny i bezobsługowy sposób zapewnić komfort cieplny w każdym lokalu. Ciepło z sieci może być wykorzystywane również na potrzeby przemysłowe.

Codziennie ogrzewamy ok. 1600 mieszkań w Rawicza oraz 5 lokali użytkowych i 7 firm. Planowane są dalsze przyłączenia do sieci ciepłowniczej.

Korzyści proponowanego źródła ogrzewania:

•    Komfort

Ciepło z sieci to komfort korzystania z ogrzewania o ściśle określonych parametrach, w każdym momencie okresu grzewczego.

•    Bezpieczeństwo

Ciepło z sieci to najbezpieczniejszy sposób ogrzewania. Źródła ciepła oddalone są od miejsca pobytu ludzi, co gwarantuje ich bezpieczeństwo. Nad niezawodnością dostaw czuwają wykwalifikowani fachowcy.

•    Ekologia

Proponowany sposób na ciepło wpływa na dbałość o środowisko naturalne, tak cenne w naszym regionie. DZIAŁ ENERGETYKI CIEPLNEJ RSM Rawicz przestrzega norm tzw. niskiej emisji. Inwestujemy w infrastrukturę minimalizując zanieczyszczenia powstające w wyniku produkcji ciepła.

DEC posiada certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2015.

•    Oszczędności

Nasz produkt to oszczędność czasu i pieniędzy. To rozwiązanie konkurencyjne cenowo
i charakteryzujące się najniższą dynamiką wzrostu kosztów w stosunku do innych dostępnych na rynku sposobów ogrzewania. Dodatkowo, cena określana jest w czasie, co umożliwia stabilność i przewidywalność kosztów. Zmniejsza to  koszty eksploatacji i serwisu  urządzeń.

•    Zdrowie

Przebywanie w chłodnych pomieszczeniach nie służy zdrowiu. Dzięki ciągłej dostawie ciepła, pomieszczenie  jest zawsze ciepłe i zapewnia komfortowe warunki, nie ma wilgoci i warunków do powstawania grzybów i degradacji lokalu.

Zakres oddziaływania naszej sieci przedstawia załączona mapa.

Zapraszamy do korzystania z ciepła z sieci RSM w Rawiczu.

Zapewniamy korzystne warunki dostawy ciepła.

Więcej informacji: Kierownik Działu Energetyki Cieplnej Andrzej Przasnyski, tel. 695-232-220

Siec cieplna RSM

MOŻESZ BYĆ Z NAMI

Kontakt z nami

Jeśli masz pytania lub uwagi jesteśmy do twojej dyspozycji!

KONTAKT