Życzenia świąteczne

Czytaj więcej...

RSM Rawicz zatrudni pracowników

Zatrudnimy mężczyznę do pracy w zieleni, z prawem jazdy kategorii B, na czas nieokreślony oraz kobietę, na trzy miesiące, do sprzątania na osiedlu. Więcej informacji: 65 546 22 41, siedziba Spółdzielni, Rawicz ul. Sucharskiego 15, pokój nr 13.

Docieplenie budynku Władysława IV 2

Prace termomodernizacyjne w okresie od września do października 2018 r. wykonała firma AD-REM - Loretta Nawrocka z Osieka k/Pakosławia.

Czytaj więcej...

Znowelizowana treść Statutu RSM

Szczegóły w zakładce Akty prawne - Statut

Wymiana ekranów balkonowych

Wymiany ekranów na budynkach mieszkalnych Sucharskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 oraz Dąbrowskiego 29DE dokonało PUPH "AŻ" Adam Żyto z Jutrosina.

Czytaj więcej...

Klub "NEPTUN" po remoncie

Zachęcamy do korzystania z najmu pomieszczeń Klubu "NEPTUN" po remoncie wszystkich pomieszczeń, w tym kuchni oraz toalet.

Czytaj więcej...

Informator nr 4/18

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 4/18, a w nim, m. in. informacje dotyczące różnic wskazań wodomierzy.

Docieplenie budynku Jana Kazimierza 2

Prace termomodernizacyjne od lipca do października br. wykonało Konsorcjum firm budowlanych: Malkor Grzegorz Orłowski z Leszna oraz PK-Bud Krzysztof Puślecki z Leszna.

Czytaj więcej...

"Najładniejszy balkon 2018 r."

Na uroczystym posiedzeniu Rady Nadzorczej RSM w dniu 23.10.2018 r., ogłoszono wyniki Konkursu "Najładniejszy balkon 2018".

Czytaj więcej...

Przebudowa kotłowni gazowej

Zakres prac w kotłowni przy ul. Dąbrowskiego 2A obejmował wymianę kotła gazowego na nowy kondensacyjny, wymianę wkładu kominowego, montaż nowych rur i kolektorów z zaworami i armaturą w kotłowni oraz w rozdzielaczu budynku przy ul. Kopernika 2.

Czytaj więcej...