Remont szczytu budynku Kopernika 3

Prace wykonała firma Nowak Marek Usługi Ogólnobudowlane z Rawicza.

Czytaj więcej...

Pokaż dumę po swojemu

Pewnie ile osób, tyle poglądów na to, jak najlepiej uczcić wybuch Powstania Wielkopolskiego. Niezależnie od tego co wybierzemy, ważne byśmy 27 grudnia wybrali cokolwiek.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku Władysława IV 2

Prace termomodernizacyjne w okresie od września do października 2018 r. wykonała firma AD-REM - Loretta Nawrocka z Osieka k/Pakosławia.

Czytaj więcej...

Znowelizowana treść Statutu RSM

Szczegóły w zakładce Akty prawne - Statut

Wymiana ekranów balkonowych

Wymiany ekranów na budynkach mieszkalnych Sucharskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 oraz Dąbrowskiego 29DE dokonało PUPH "AŻ" Adam Żyto z Jutrosina.

Czytaj więcej...

Klub "NEPTUN" po remoncie

Zachęcamy do korzystania z najmu pomieszczeń Klubu "NEPTUN" po remoncie wszystkich pomieszczeń, w tym kuchni oraz toalet.

Czytaj więcej...

Informator nr 4/18

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 4/18, a w nim, m. in. informacje dotyczące różnic wskazań wodomierzy.

Docieplenie budynku Jana Kazimierza 2

Prace termomodernizacyjne od lipca do października br. wykonało Konsorcjum firm budowlanych: Malkor Grzegorz Orłowski z Leszna oraz PK-Bud Krzysztof Puślecki z Leszna.

Czytaj więcej...

"Najładniejszy balkon 2018 r."

Na uroczystym posiedzeniu Rady Nadzorczej RSM w dniu 23.10.2018 r., ogłoszono wyniki Konkursu "Najładniejszy balkon 2018".

Czytaj więcej...

Przebudowa kotłowni gazowej

Zakres prac w kotłowni przy ul. Dąbrowskiego 2A obejmował wymianę kotła gazowego na nowy kondensacyjny, wymianę wkładu kominowego, montaż nowych rur i kolektorów z zaworami i armaturą w kotłowni oraz w rozdzielaczu budynku przy ul. Kopernika 2.

Czytaj więcej...