Informator nr 4/18

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 4/18, a w nim, m. in. informacje dotyczące różnic wskazań wodomierzy.

Docieplenie budynku Jana Kazimierza 2

Prace termomodernizacyjne od lipca do października br. wykonało Konsorcjum firm budowlanych: Malkor Grzegorz Orłowski z Leszna oraz PK-Bud Krzysztof Puślecki z Leszna.

Czytaj więcej...

Przebudowa kotłowni gazowej

Zakres prac w kotłowni przy ul. Dąbrowskiego 2A obejmował wymianę kotła gazowego na nowy kondensacyjny, wymianę wkładu kominowego, montaż nowych rur i kolektorów z zaworami i armaturą w kotłowni oraz w rozdzielaczu budynku przy ul. Kopernika 2.

Czytaj więcej...

Zmiana składu Zarządu

Rada Nadzorcza, od dnia 01 października 2018 r. powołała Pana Roberta Kozala na członka Zarządu RSM.

Docieplenie budynku Czarnieckiego 1

Prace termomodernizacyjne od czerwca do października 2018 r. wykonało Konsorcjum firm budowlanych: Malkor Grzegorz Orłowski z Leszna oraz PK-Bud Krzysztof Puślecki z Leszna.

Czytaj więcej...

Nowy węzeł cieplny

Prace związane z projektem oraz montażem węzła i przyłączenie do sieci ciepłowniczej RSM wykonała Leszczyńska Firma Produkcyjna -  Zakład Techniki Grzewczej Sp. z o.o. z Leszna, w okresie od sierpnia do września br.

Czytaj więcej...

Remont sieci ciepłowniczej

Prace remontowe wykonane na terenie Kotłowni Węglowej RSM przy ul. Armii Krajowej 8A w Rawiczu polegały na wymianie sieci naziemnej na sieć z rur preizolowanych.

Czytaj więcej...

Zmiana składu Zarządu RSM

Rada Nadzorcza RSM odwołała, z dniem 31.07.2018 r., członka Zarządu Pana Andrzeja Kałużnego, co związane jest ze stopniowym odmładzaniem składu Zarządu.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku Skrzetuskiego 8

Prace termomodernizacyjne w okresie od lipca do sierpnia 2018 r. wykonała firma Zakład Budowlany Elios II - Jarosław Busz z Kuczyny.

Czytaj więcej...

Wymiana docieplenia

Prace wykonała firma Nowak Marek Usługi Ogólnobudowlane z Rawicza.

Czytaj więcej...