Uruchamiamy ogrzewanie

W związku z prognozowanym spadkiem temperatur w dniu dzisiejszym tj. 25.09.2020 r. zostaje uruchomione ogrzewanie naszych budynków.

Docieplenie budynku przy ul. Czarnieckiego 7

Termomodernizacja budynku trwała od lipca do września 2020 r. Wykonała ją firma "PK-BUD" Krzysztof Puślecki z Leszna.

Czytaj więcej...

Remont komina

Przeprowadzona ocena stanu technicznego komina przy kotłowni węglowej RSM wykazała znaczne uszkodzenia blachy spowodowane korozją.

Czytaj więcej...

Uzupełniony porządek obrad Walnego Zgromadzenia

Szczegóły: OGŁOSZENIE

Pełnomocnictwo do udziału w Walnym Zgromadzeniu RSM

W związku ze zbliżającym się Walnym Zgromadzeniem RSM udostępniamy Pełnomocnictwo, na podstawie którego udział w zebraniu (w imieniu członka RSM) może wziąć osoba uprawniona. Wzór Pełnomocnictwa

 

Prace remontowe w budynkach Władysława IV i Staszica

Zakończono i odebrano prace w budynkach Władysława IV 1 i 2 oraz Staszica 2, związane ze szpachlowaniem oraz malowaniem ścian i sufitów klatek schodowych, korytarzy piwnicznych, a także niektórych pomieszczeń piwnicznych.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku przy ul. Wołodyjowskiego 2

Termomodernizacja budynku trwała od lipca do sierpnia 2020 r. Wykonała je firma "MALKOR" Grzegorz Orłowski z Leszna.

Czytaj więcej...

Nowy Regulamin Placu handlowego

RSM uprzejmie informuje, że od dnia 01.08.2020 r. obowiązuje nowy Regulamin Placu handlowego przy ul. Westerplatte 2 w Rawiczu.

Czytaj więcej...

Walne Zgromadzenie - zapraszamy

Zarząd RSM zwołuje tegoroczne Walne Zgromadzenie RSM na dni: 01, 02, 03, 07 i 08 września br. Zaproszenia indywidualne dotrą do Państwa skrzynek pocztowych.

Czytaj więcej...

Usuwamy szkody!

Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że po zgłoszeniu do firm ubezpieczeniowych zniszczenia mienia, w postaci nielegalnego Graffiti na elewacjach Naszych budynków, otrzymaliśmy wypłatę odszkodowania w kwocie 1.666,44 zł.

Czytaj więcej...