Uwaga - zmiana organizacji pracy RSM

Apel do mieszkańców

Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rawiczu zwraca się z apelem do mieszkańców naszych budynków o zgłaszanie wszelkich zauważonych aktów wandalizmu, np. nielegalne graffiti.

Czytaj więcej...

ISO 14001:2015 w RSM

W 2017 r. po raz pierwszy przyznano Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rawiczu Certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001:2015, w zakresie produkcji i przesyłu energii cieplnej.

Czytaj więcej...

Remont podestów i schodów

Prace, w budynku przy ul. Mikołajewicza 10A-C, polegały na skuciu istniejących płytek, wyrównaniu podłoża i położeniu nowych płyt granitowych.

Czytaj więcej...

Projekt Decyzji

Dotyczy ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie odcinka sieci cieplnej i przyłącza cieplnego do budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Czytaj więcej...

Malowanie klatek schodowych

Prace, w budynkach Rolnicza 7-7B, Bobrowskiego 9-11, Piotra Skargi 8-8A, trwały od kwietnia do czerwca 2020 r. i polegały na pomalowaniu ścian i sufitów klatek schodowych, korytarzy piwnic oraz niektórych pomieszczeń piwnicznych.

Czytaj więcej...

Nowy plac zabaw

W dniu 1 czerwca br. Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w sąsiedztwie budynków Westerplatte 4 i Sucharskiego 14 oddała do użytkowania plac zabaw dla najmłodszych dzieci.

Czytaj więcej...

Koniec sezonu grzewczego

Informujemy, że w związku z prognozowanym wzrostem temperatur, z dniem 01.06.2020 r. (poniedziałek), kończymy sezon grzewczy.

Planowane opryski

W związku z nasilonym występowaniem mszyc na żywopłotach, Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że od dnia 01.06.2020 r.

Czytaj więcej...

Ankieta - Opracowanie Strategii Rozwoju Gminy Rawicz na lata 2020-2027