Kolejny budynek docieplony

Zakończono termomodernizację ściany północnej budynku przy ul. Lipowej 2 w Rawiczu. Wykonała ją firma Usługi Ogólnobudowlane pana Marka Nowaka z Rawicza.

Czytaj więcej...

Zakończono termomodernizację

Termomodernizacja budynku przy ul. Ratuszowa 20 trwała od sierpnia do października 2021 r. Wykonała ją firma "Ad-Rem" Loretta Nawrocka z Osieka.

Czytaj więcej...

Zakończono malowanie klatek schodowych

W pierwszej połowie października zakończono prace malarskie w budynku mieszkalnym przy ul. Sucharskiego 8, które wykonywała firma"REMONCIK" Łukasz Kolan z Dąbcza.

Czytaj więcej...

Otwarcie boiska przy ul. Sucharskiego 14

W dniu 2 października br. Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Rada Osiedla Westerplatte zorganizowała turniej piłkarski, który był jednocześnie okazją do oficjalnego otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy ul. Sucharskiego 14 w Rawiczu, które zostało zmodernizowane w całości ze środków RSM.

Czytaj więcej...

Znaleziono klucz

W Rawiczu na ul. Czarnieckiego 7 znaleziono klucz do zagrody na odpady. Klucz można odebrać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Sucharskiego 15.

Modernizacja boiska osiedlowego przy ul. Sucharskiego 14

Prace wykonywał Zakład Robót Ogrodniczych "SPIRAEA" Renata Przybylska z Leszna.

Czytaj więcej...

Otwarcie boiska sportowego

"Najładniejszy balkon 2021 r."

Na uroczystym posiedzeniu Rady Nadzorczej RSM w dniu 21.09.2021 r., ogłoszono wyniki Konkursu "Najładniejszy balkon 2021".

Czytaj więcej...

Uruchamiamy ogrzewanie

W związku z prognozowanym spadkiem temperatur, w dniu 17.09.2021 r. zostaje uruchomione ogrzewanie naszych budynków.

Nowe ekrany balkonowe

Montaż ekranów na budynkach mieszkalnych Mikołajewicza 6 oraz Mikołajewicza 8 wykonało Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe "AŻ" Adam Żyto z Jutrosina.

Czytaj więcej...