Informator nr 4/20

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 4/20, a w nim, m. in. informacje z Walnego Zgromadzenia, które odbyło się w dniach 1, 2, 3, 7, 8 września 2020 r.

Spółdzielnia z Sercem

Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rawiczu przyłącza się do akcji zainicjowanej przez Panią Wirginię Kostrzewa, stawiając Serce na osiedlu Westerplatte (skwer przy placu handlowym), do którego można wrzucić nakrętki.

Czytaj więcej...

Bezpłatne szkolenie z języka angielskiego

Docieplenie budynku przy ul. Czarnieckiego 7

Termomodernizacja budynku trwała od lipca do września 2020 r. Wykonała ją firma "PK-BUD" Krzysztof Puślecki z Leszna.

Czytaj więcej...

Remont komina

Przeprowadzona ocena stanu technicznego komina przy kotłowni węglowej RSM wykazała znaczne uszkodzenia blachy spowodowane korozją.

Czytaj więcej...

Prace remontowe w budynkach Władysława IV i Staszica

Zakończono i odebrano prace w budynkach Władysława IV 1 i 2 oraz Staszica 2, związane ze szpachlowaniem oraz malowaniem ścian i sufitów klatek schodowych, korytarzy piwnicznych, a także niektórych pomieszczeń piwnicznych.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku przy ul. Wołodyjowskiego 2

Termomodernizacja budynku trwała od lipca do sierpnia 2020 r. Wykonała je firma "MALKOR" Grzegorz Orłowski z Leszna.

Czytaj więcej...

Nowy Regulamin Placu handlowego

RSM uprzejmie informuje, że od dnia 01.08.2020 r. obowiązuje nowy Regulamin Placu handlowego przy ul. Westerplatte 2 w Rawiczu.

Czytaj więcej...

Usuwamy szkody!

Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że po zgłoszeniu do firm ubezpieczeniowych zniszczenia mienia, w postaci nielegalnego Graffiti na elewacjach Naszych budynków, otrzymaliśmy wypłatę odszkodowania w kwocie 1.666,44 zł.

Czytaj więcej...

UWAGA - kradzieże rowerów

W związku z licznymi kradzieżami rowerów w ostatnim czasie, zwracamy się do mieszkańców z prośbą o zamykanie drzwi do klatek schodowych i piwnic.