Od marca 2022 r. zmiana wysokości stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Zgodnie z uchwałą NR XLII/1/2021 Zgromadzenia Związku Międzygminnego "Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego" z dnia 09 listopada 2021 r.,

Czytaj więcej...

Informator nr 4/21

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 4/21, a w nim m. in.: zestawienie zużytej energii cieplnej w sezonie 2020/2021.

Zakończono prace remontowe w budynku

Prace remontowe wykonane w budynku przy ul. Sarnowskiej 1 w Rawiczu, polegały na zamontowaniu przed każdym wejściem autonomicznego czytnika RFID przez firmę P.P.H.U. "BORUS" Robert Boruszewski ze Żmigrodu,

Czytaj więcej...

Kolejny budynek docieplony

Zakończono termomodernizację ściany północnej budynku przy ul. Lipowej 2 w Rawiczu. Wykonała ją firma Usługi Ogólnobudowlane pana Marka Nowaka z Rawicza.

Czytaj więcej...

Zakończono termomodernizację

Termomodernizacja budynku przy ul. Ratuszowa 20 trwała od sierpnia do października 2021 r. Wykonała ją firma "Ad-Rem" Loretta Nawrocka z Osieka.

Czytaj więcej...

Zakończono malowanie klatek schodowych

W pierwszej połowie października zakończono prace malarskie w budynku mieszkalnym przy ul. Sucharskiego 8, które wykonywała firma"REMONCIK" Łukasz Kolan z Dąbcza.

Czytaj więcej...

Otwarcie boiska przy ul. Sucharskiego 14

W dniu 2 października br. Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Rada Osiedla Westerplatte zorganizowała turniej piłkarski, który był jednocześnie okazją do oficjalnego otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy ul. Sucharskiego 14 w Rawiczu, które zostało zmodernizowane w całości ze środków RSM.

Czytaj więcej...

Znaleziono klucz

W Rawiczu na ul. Czarnieckiego 7 znaleziono klucz do zagrody na odpady. Klucz można odebrać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Sucharskiego 15.

Modernizacja boiska osiedlowego przy ul. Sucharskiego 14

Prace wykonywał Zakład Robót Ogrodniczych "SPIRAEA" Renata Przybylska z Leszna.

Czytaj więcej...

Otwarcie boiska sportowego