UWAGA Deratyzacja

W kwietniu br. przeprowadzono deratyzację w budynkach Spółdzielni. Zatrutą karmę (trutkę) wyłożono w pomieszczeniach technicznych budynków. W razie konieczności przewidujemy powtórzenie deratyzacji.

Odpady - EcoHarmonogram

Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego zachęca do korzystania z aplikacji, która pomaga w gospodarowaniu odpadami na co dzień.

Czytaj więcej...

Będzie czynna Agencja Opłat

Informujemy, że od 14.04.2020 r. (wtorek), wznawia pracę Agencja Opłat działająca w siedzibie RSM, która będzie czynna w godz. od 900 do 1300. Jednocześnie Zarząd RSM nadal wstrzymuje możliwość, osobistego załatwiania spraw, do odwołania.

Czytaj więcej...

Zmiana w Zarządzie RSM

Z dniem 31.03.2020 r., w związku z przejściem na emeryturę, Rada Nadzorcza odwołała Pana Wojciecha Karpińskiego z funkcji Prezesa Zarządu RSM.

Czytaj więcej...

Dezynfekcja w budynkach RSM

Informujemy, że od dnia 02.04.2020 r. (czwartek), będzie prowadzona okresowa dezynfekcja wejść do klatek schodowych w budynkach mieszkalnych RSM.

Informacja MZO

Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o. w Lesznie poinformował, że od 23 marca (poniedziałek) wprowadza system dwuzmianowy. Pracownicy MZO będą pracować w godzinach od 600 -1400 oraz od 1100 – 1900.
Z tego powodu RSM zmienia czas zakazu parkowania w pobliżu miejsc gromadzenia odpadów na godz. 600 - 1900.

Będą nowe garaże

Wobec niskiej opłacalności wynajmu lokali użytkowych w budynku w Rawiczu, przy ul. Jana Kazimierza 1A,

Czytaj więcej...

Punkt wsparcia Seniora i nabór wolontariuszy

Zbiórka objazdowa odpadów

ZMIANA Szczegóły

KZGRL ogłasza zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Szczegóły

Koronawirus - jak postępować