Opłata przekształceniowa

RSM wyjaśnia, że Ustawa z dnia 20.07.2018 r. o przekształceniu przez użytkownika wieczystego, użytkowania gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów (Dz. U.z 2018 r. poz. 1716),

Czytaj więcej...

Remont parkingu przy budynku Władysława IV 2

Centrum Kamienia i Klinkieru GRANITLUX z Rawicza wykonało remont parkingu od strony zachodniej budynku Władysława IV oraz przebudowę odcinka drogi wewnętrznej.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku Zagłoby 6

Prace termomodernizacyjne w okresie od czerwca do sierpnia 2019 r. wykonała firma AD-REM - Loretta Nawrocka z Osieka k/Pakosławia.

Czytaj więcej...

Malowanie elewacji budynków garażowych

W miesiącu lipcu br. Zakład Usług Remontowo-Budowlanych "REMONCIK" p. Łukasza Kolan z Dąbcza wykonał naprawę tynków oraz malowanie elewacji garaży przy ul. Zagłoby, segment A i B.

Czytaj więcej...

Wymiana pokrycia dachowego

W miesiącu czerwcu br. zakończono prace dekarskie na budynku przy ul. Żwirowej 1 w Rawiczu.

Czytaj więcej...

Przebudowa wjazdu w Jutrosinie

W miesiącu czerwcu br. Zakład Murarsko - Betoniarski Krzysztof Szymkowiak z Osieka wykonał przebudowę istniejącego wjazdu na terenie nieruchomości Powstańców 21 w Jutrosinie.

Czytaj więcej...

Wymiana pokrycia dachu

W miesiącu lipcu br. Zakład Ogólnobudowlany Bogdan Futko z Gołaszyna wykonał wymianę pokrycia dachowego na budynku mieszkalno - usługowym przy ul. Przyjemskiego 20B w Rawiczu.

Czytaj więcej...

Zakończono roboty brukarskie

W miesiącach kwiecień/maj br. Zakład Murarsko - Betoniarski Krzysztof Szymkowiak z Osieka wykonał przedłużenie parkingu wzdłuż ul. Jana Kazimierza (6 nowych miejsc postojowych) oraz wykonał remont skrzyżowania przed garażami przy ul. Zagłoby.

Czytaj więcej...

Zakończono remont kominów

W miesiącach kwiecień/maj br. Zakład Ogólnobudowlany Bogdan Futko z Gołaszyna wykonał remont kominów w części dachowej budynku Dąbrowskiego 29DE w Rawiczu.

Czytaj więcej...

Budowa osiedla - "Sucharskiego Park"

Czytaj więcej...W dniu 30.05.2014 r. przystąpiono do realizacji budynków wielorodzinnych przy ul. mjr. Mieczysława Słabego.

Czytaj więcej...