Docieplenie budynku Zagłoby 3

Prace termomodernizacyjne w okresie od listopada do grudnia 2018 r. wykonała firma Zakład Budowlany Elios II - Jarosław Busz z Kuczyny.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku Zagłoby 4

Prace termomodernizacyjne w okresie od października do grudnia 2018 r. wykonała firma Zakład Budowlany Elios II - Jarosław Busz z Kuczyny.

Czytaj więcej...

Remont szczytu budynku Kopernika 3

Prace wykonała firma Nowak Marek Usługi Ogólnobudowlane z Rawicza.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku Władysława IV 2

Prace termomodernizacyjne w okresie od września do października 2018 r. wykonała firma AD-REM - Loretta Nawrocka z Osieka k/Pakosławia.

Czytaj więcej...

Znowelizowana treść Statutu RSM

Szczegóły w zakładce Akty prawne - Statut

Wymiana ekranów balkonowych

Wymiany ekranów na budynkach mieszkalnych Sucharskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 oraz Dąbrowskiego 29DE dokonało PUPH "AŻ" Adam Żyto z Jutrosina.

Czytaj więcej...

Klub "NEPTUN" po remoncie

Zachęcamy do korzystania z najmu pomieszczeń Klubu "NEPTUN" po remoncie wszystkich pomieszczeń, w tym kuchni oraz toalet.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku Jana Kazimierza 2

Prace termomodernizacyjne od lipca do października br. wykonało Konsorcjum firm budowlanych: Malkor Grzegorz Orłowski z Leszna oraz PK-Bud Krzysztof Puślecki z Leszna.

Czytaj więcej...

Przebudowa kotłowni gazowej

Zakres prac w kotłowni przy ul. Dąbrowskiego 2A obejmował wymianę kotła gazowego na nowy kondensacyjny, wymianę wkładu kominowego, montaż nowych rur i kolektorów z zaworami i armaturą w kotłowni oraz w rozdzielaczu budynku przy ul. Kopernika 2.

Czytaj więcej...

Zmiana składu Zarządu

Rada Nadzorcza, od dnia 01 października 2018 r. powołała Pana Roberta Kozala na członka Zarządu RSM.