Docieplenie budynku Czarnieckiego 1

Prace termomodernizacyjne od czerwca do października 2018 r. wykonało Konsorcjum firm budowlanych: Malkor Grzegorz Orłowski z Leszna oraz PK-Bud Krzysztof Puślecki z Leszna.

Czytaj więcej...

Nowy węzeł cieplny

Prace związane z projektem oraz montażem węzła i przyłączenie do sieci ciepłowniczej RSM wykonała Leszczyńska Firma Produkcyjna -  Zakład Techniki Grzewczej Sp. z o.o. z Leszna, w okresie od sierpnia do września br.

Czytaj więcej...

Remont sieci ciepłowniczej

Prace remontowe wykonane na terenie Kotłowni Węglowej RSM przy ul. Armii Krajowej 8A w Rawiczu polegały na wymianie sieci naziemnej na sieć z rur preizolowanych.

Czytaj więcej...

Zmiana składu Zarządu RSM

Rada Nadzorcza RSM odwołała, z dniem 31.07.2018 r., członka Zarządu Pana Andrzeja Kałużnego, co związane jest ze stopniowym odmładzaniem składu Zarządu.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku Skrzetuskiego 8

Prace termomodernizacyjne w okresie od lipca do sierpnia 2018 r. wykonała firma Zakład Budowlany Elios II - Jarosław Busz z Kuczyny.

Czytaj więcej...

Wymiana docieplenia

Prace wykonała firma Nowak Marek Usługi Ogólnobudowlane z Rawicza.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku przy ul. Zagłoby 2

Prace termomodernizacyjne w okresie od lipca do sierpnia 2018 r. wykonała firma AD-REM - Loretta Nawrocka z Osieka k/Pakosławia.

Czytaj więcej...

Nowe ekrany balkonowe

Montaż ekranów na budynkach mieszkalnych Sucharskiego 2, 4, 6, Sarnowska 1 oraz Dąbrowskiego 29BC wykonało Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe "AŻ" Adam Żyto z Jutrosina.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku przy ul. Zagłoby 1

Prace termomodernizacyjne w okresie od czerwca do lipca 2018 r. wykonała firma AD-REM - Loretta Nawrocka z Osieka k/Pakosławia.

Czytaj więcej...

Informator nr 3/18

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 3/18, a w nim m. in. informacje z Walnego Zgromadzenia, które odbyło się w maju 2018 r.