Malowanie klatek schodowych

Prace, w budynkach Rolnicza 7-7B, Bobrowskiego 9-11, Piotra Skargi 8-8A, trwały od kwietnia do czerwca 2020 r. i polegały na pomalowaniu ścian i sufitów klatek schodowych, korytarzy piwnic oraz niektórych pomieszczeń piwnicznych.

Czytaj więcej...

Ankieta - Opracowanie Strategii Rozwoju Gminy Rawicz na lata 2020-2027

 

Docieplenie budynku przy ul. Skrzetuskiego 2

Prace trwały od marca do maja 2020 r. i polegały na dociepleniu ścian budynku, malowaniu balustrad balkonowych, wymianie na nowe elementów blaszanych, parapetów okiennych oraz wykonaniu opaski wokół budynku.

Czytaj więcej...

Wspólnota garażowa

Z dniem 09.03.2020 r. ilość obsługiwanych przez RSM w Rawiczu Wspólnot powiększyła się o Wspólnotę Garażową przy ul. Miedzińskiego.

Czytaj więcej...

Wzrost opłat za odpady

Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego informuje, że od 01.06.2020 r. dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, wysokość miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za jedną osobę wyniesie 27,00 zł.

Jak segregować: “Śmieci od A do Z”

MSO - Miejsca Składowania Odpadów w nieruchomościach Spółdzielni

Na załączonych mapkach nieruchomości Spółdzielni informujemy o lokalizacjach Miejsc Składowania Odpadów (MSO) wraz z przydzielonymi do nich budynkami mieszkalnymi.

Czytaj więcej...

Informator nr 2/20

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 2/20, a w nim, m. in. plan remontów na 2020 r.

Osiedlowe targowisko

Zarząd RSM podjął decyzję o uruchomieniu „osiedlowego targowiska”, które z dniem 24 kwietnia br. rozpoczęło swoją działalność na boisku przy budynku ul. Westerplatte 4.

Czytaj więcej...

PAMIĘTAJ!

AKTUALIZACJA 22.04.2020 r. Bioodpady w pojemnikach należy gromadzić LUZEM lub w workach biodegradowalnych. UWAGA - woreczki foliowe, papierowe i torby na zakupy z napisem  "BIO" NIE SĄ BIODEGRADOWALNE!

Czytaj więcej...

PSZOKi znów otwarte

Od poniedziałku (20 kwietnia 2020 r.) ponownie uruchomiono Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).

Czytaj więcej...