Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
A A A

1. Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rawiczu prowadzi monitoring wizyjny w budynku RSM oraz terenu wokół niego i Kotłowni RSM, w celu zapewnienia porządku publicznego i bezpieczeństwa osób przebywających na monitorowanym terenie, ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej oraz ochrony mienia. Podstawę prawną wprowadzenia monitoringu art. 222 § 1 Kodeksu pracy. Administratorem systemu monitoringu jest Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą w Rawiczu ul. mjr H. Sucharskiego 15. Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 665 505 439.

2. Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

3. Zapisy z monitoringu przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.

4. Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie ograny uprawnione na podstawie przepisów prawa.

5. Regulamin monitoringu wizyjnego oraz systemu nagrywania rozmów telefonicznych przychodzących dostępny jest na stronie internetowej Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rawiczu. Dane zarejestrowane w ramach monitoringu wizyjnego oraz systemu nagrywania rozmów telefonicznych nie stanowią informacji publicznej i nie podlegają udostępnieniu na podstawie przepisów ustawy
o informacji publicznej.

6. Zapisy z systemu monitoringu wizyjnego oraz zapisy z rozmów telefonicznych przychodzących udostępniane mogą być jedynie uprawnionym organom w zakresie prowadzonych przez nich czynności prawnych, np.: Policji, Prokuraturze, Sądom na ich pisemny wniosek, za pisemną zgodą Prezesa Zarządu.”

Kontakt z nami

Jeśli masz pytania lub uwagi jesteśmy do twojej dyspozycji!

KONTAKT