Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
A A A

807 1496W związku z informacjami o osobach podających się za pracowników Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej lub przedstawicieli firmy działającej na zlecenie Spółdzielni informujemy, że nie wykonujemy i nie zlecamy przeglądów lub wymiany kotłów gazowych. Obowiązkiem spółdzielni jest przegląd instalacji gazowej, jednak pracownicy RSM nie oferują sprzedaży i wymiany kotłów gazowych. Prosimy mieszkańców o zachowanie ostrożności oraz informowanie Policji o próbach oszustwa.

IMG 20231123 100046W budynku mieszkalnym przy ul. Sucharskiego 4-4A zakończono prace malarskie, które polegały na pomalowaniu ścian i sufitów klatek schodowych, korytarzy piwnic oraz niektórych pomieszczeń piwnicznych.

W dniu 29 listopada br. (środa), w godz. 17.00 – 18.00, w Klubie Neptun przy ul. Westerplatte 2 (I piętro), pełnić będą dyżur członkowie Rady Nadzorczej RSM tj. Panowie Bogusław Twardy i Wiesław Górny. Mieszkańców Spółdzielni zainteresowanych spotkaniem z radnymi zapraszamy w wyznaczonym terminie.

Dzisiaj przypada 140. rocznica urodzin Feliksa Bączkiewicza (1883-1965), nauczyciela, działacza społecznego, jednej z najbardziej zasłużonych postaci dla lokalnej spółdzielczości, patrona jednej z ulic na terenie Osiedla im. Bohaterów Westerplatte w Rawiczu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu przypomina zasady bezpieczeństwa pożarowego podczas sezonu grzewczego.

Obraz2   Obraz1

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 4/23, a w nim, m. in. informacje dotyczące rozliczeń za ciepło.

Zapraszamy do złożenia oferty na badanie sprawozdania finansowego za 2023 r. i 2024 r.
Oferta powinna zawierać:

KaloryferNa mocy obowiązującej ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw, Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rawiczu, za ciepło kupowane dla gospodarstw domowych z Zakładu Energetyki Cieplnej Rawicz Sp. z o.o.,

IMG 0047W dniu 29 września br. Zarząd RSM pożegnał Panią Grażynę Ambroży, której mieliśmy zaszczyt podziękować za pracę na rzecz Spółdzielni.

IMG 20231003 101902Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa zakończyła wymianę nawierzchni z płyt betonowych na nawierzchnię z kostki brukowej parkingu dla samochodów osobowych wraz z drogą dojazdową przed budynkiem Władysława IV 1 w Rawiczu.

Kontakt z nami

Jeśli masz pytania lub uwagi jesteśmy do twojej dyspozycji!

KONTAKT