Barwienie wody sieciowej

Uprzejmie informujemy, że woda w sieci ciepłowniczej RSM Rawicz jest zabarwiana barwnikiem Fluoresceina RM200%.

Czytaj więcej...

Poświąteczna zbiórka choinek naturalnych

Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego informuje, że od początku stycznia do końca lutego 2021 roku odbywa się poświąteczna zbiórka naturalnych choinek.

Czytaj więcej...

Docieplenie budynku Bobrowskiego 9-11

Termomodernizacja budynku trwała od listopada do grudnia 2020 r. Wykonała ją firma "Ad-Rem" Loretta Nawrocka z Osieka.

Czytaj więcej...

Budki dla kotów

Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa wspólnie z Rawickim Stowarzyszeniem Opieki Nad Zwierzętami „Szansa” ponowiła akcję stawiania budek dla kotów. W ramach tegorocznej akcji zakupiono 6 budek jednopomieszczeniowych.

Czytaj więcej...

Informator nr 4/20

Informator RSM dla członków Rawickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 4/20, a w nim, m. in. informacje z Walnego Zgromadzenia, które odbyło się w dniach 1, 2, 3, 7, 8 września 2020 r.

Agencja Monetia ponownie czynna

Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że od dnia 16.11.2020 r. (poniedziałek) Agencja Monetia, mieszcząca się w siedzibie Spółdzielni ponownie będzie czynna w godzinach 8.30-15.30.

 

Spółdzielnia z Sercem

Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rawiczu przyłącza się do akcji zainicjowanej przez Panią Wirginię Kostrzewa, stawiając Serce na osiedlu Westerplatte (skwer przy placu handlowym), do którego można wrzucić nakrętki.

Czytaj więcej...

Bezpłatne szkolenie z języka angielskiego

"Najładniejszy balkon 2020 r."

Na uroczystym posiedzeniu Rady Nadzorczej RSM w dniu 29.09.2020 r., ogłoszono wyniki Konkursu "Najładniejszy balkon 2020".

Czytaj więcej...

Uruchamiamy ogrzewanie

W związku z prognozowanym spadkiem temperatur w dniu dzisiejszym tj. 25.09.2020 r. zostaje uruchomione ogrzewanie naszych budynków.